אודות המרכז לשיפור התפקוד

קצת עלינו

המרכז לשיפור התפקוד הוקם בשנת 2018 במטרה לעזור לכמה שיותר אנשים לשמור על אורח חיים בריא ושגרה נכונה גם בגילאים מאוחרים. בעזרת שיטת אימון ייחודית שפיתחנו וליווי אישי לכל אורך ההליך אנחנו יודעים להגיע לתוצאה מקסימלית ביחס למצב הרפואי בתחילת ההליך ולהרגיש שיפור משמעותי באיכות החיים תוך 60 יום מתחילת ההליך.

אנחנו משנים לכל מתאמן או מתאמנת
שלנו את החיים מקצה לקצה תוך 60 יום!
34 +
סיפורי הצלחה
0 +
צוות אימון ומעריכי תפקוד
0
שיטות טיפול

לעזור לכלל אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל לתפקד טוב יותר ולהרגיש שיפור משמעותי מיום ליום למען הארכת תוחלת החיים

איך הכל התחיל

אני איל קרפ הקמתי את החברה בשנת 2018. התחלתי כמאמן שיקומי. אחת הסיבות שהתחלתי לעבוד עם הגיל השלישי הייתה סבתא שלי שגידלה אותי, תמיד אהבתי להיות בחיק הגיל השלישי, הרגשתי שהם יודעים דברים שאני לא, לא משנה מי הם ומה הם עשו בחייהם.

כשאבא שלי חטף דימום תת עכבישי (אירוע מוחי זהה לזה של אריאל שרון) הבנתי כמה דברים

  1. שאני לא יודע הכל ואהיה חייב להגדיל את הצוות
  2. עד כמה שאני רוצה לעזור ולשקם את בני הגיל השלישי
  3. שאני חייב ללמוד, להתפתח ולהיות צמוד לאבא שלי

 

עם כל הכבוד לשיקום של בית לווינשטיין הם לא יכלו לתת לו מענה צמוד, דבר שהבהיר לי על אופי הטיפול שאני רוצה שיהיה אצלי וגם שאני חייב להיות לצידו ולהשלים לו אלמנטים נוספים שהם לא יכלו.

כיום אנחנו עובדים בכל הארץ, המערך כולל משקמי לב ריאה, מאמנים שיקומיים, ספורטרפיטסים, פזיותרפיסטים, רופאים ועוד

אנחנו עובדים ב1 על 1 כדי לתת מענה שיקומי מקסימלי למטופל, מתאימים לו בדיוק את המסגרת (סוג הליווי) והתמחות מטפל בהתאם לבעיה הרפואית שלו הכוללת אומדנים (הערכת מצב אחת לחודש כדי לאמוד את ההתקדמות)

דברים נוספים:

אנחנו משלבים בטיפולים שלנו אלמנטים הכוללים קורדינאציה, מוטוריקה וזיכרון

שיטת טיפול שאנחנו טיפלנו הנקראת CMM

האם אתם מכירים אדם מעל גיל 70 שהאלמנטים האלו לא נפגעו לו?

חשוב לנו לעבוד עם המטופלים בעיקר על הצד המוטורי ועל הצד הקוגנטיבי של המטופל. אנחנו גם משלבים אלמנטים של ריפוי ועיסוק. גם ככה רב הטיפולים לא יכולים להיות אינטנסיביים מידי.. אז מדוע שלא נפיק את המקסימום מכל טיפול?

איך הכל מתחיל?

אם פניתם אלינו כנראה שראיתם אותנו בתקשורת ישראל היום/תכנית בוקר בערוץ 13 או ברשתות החברתיות או קיבלתם המלצה מרופא המשפחה שלכם היות ואנחנו גם מעבירים הרצאות למשרד הבריאות, ולא מעט רופאים גם שולחים אלינו מטופלים.

אתם יכולים להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר אלינו, אחד הנציגים יחזור אליכם ונבדוק התאמה לתכנית מדוע תרצו להשתקם, קצת רקע יבש עליכם וכו'… במידה ואתם מתאימים נקבע לכם "הערכת תפקוד" אצלכם בבית שממש נגיע עד אליכם לאחר שיחת ההתאמה ונסביר לכם על ההליך הטיפול השיקומי ונבין כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם עם תיאום ציפיות מלא. 

השאירו פרטים:

Be the first to know about new arrivals and promotions

דילוג לתוכן